Ivana Španović i Marko Vuleta u nedavnoj su izjavi za javnost otkrili kako namjeravaju prekinuti brak nakon samo dvije godine. Ova objava potaknula je brojna nagađanja o čimbenicima koji su doveli do njihove odluke. Marko je kroz zagonetnu objavu na Instagramu suptilno prenio svoje nezadovoljstvo Ivaninom fokusiranošću na karijeru, a ne na njihovu obitelj.

Ovakav osjećaj potvrdili su bliski prijatelji para koji su ovu informaciju podijelili s medijima. Dok budućnost ostaje neizvjesna, Ivana je nedavno izjavila da bi ovo potencijalno mogla biti njezina posljednja godina natjecanja. Međutim, samo će vrijeme pokazati je li ovo predviđanje istinito. Unatoč tome, ostaje predana svom rigoroznom režimu treninga, vjerno se pojavljujući u teretani svaki dan. Prema izvoru “Blica”, vjeruje se da je Marko želio više ekskluzivnih trenutaka sa suprugom, dok Ivana, kao predana sportistkinja, vodi životni stil oko rigoroznih treninga, što je bilo vidljivo od početka.

Ako je Marko predvidio promjenu okolnosti unutar vremenskog okvira od dvije godine, možda se činilo kao produljeno razdoblje, s obzirom na njegovu svijest o Ivaninom profesionalnom bavljenju. Izvor održava optimističan i pun nade glede mogućnosti pomirenja. Po završetku sezone godišnjih odmora, Ivana je odmah krenula s posjećivanjem teretane i pojačala svoju rutinu vježbanja, vođena željom za ostvarenjem novih ciljeva i ambicija.

Čak je preuzela inicijativu da objavi sliku koja pokazuje njezinu nepokolebljivu predanost svom putovanju u fitness. Ipak, neki su ovu objavu protumačili kao sračunat čin isprovociranja bivšeg partnera, sugerirajući da se njezini prioriteti nisu promijenili te da je u potpunosti posvećena svojim profesionalnim nastojanjima, unatoč raskidu njihove ljubavne veze.

BONUS SADRŽAJ:

• Ivana Vulet proslavljena je srpska atletičarka koja je ostvarila brojne pobjede u skoku u dalj na svjetskoj i europskoj razini. Rođena 10. svibnja 1990. u Zrenjaninu, Ivana trenutno živi u Novom Sadu.

Godine 2013. upisala se u povijest postavši prva atletičarka iz Srbije koja je osvojila medalju na Svjetskom prvenstvu u atletici, osiguravši broncu u Moskvi. Dvije godine kasnije ponovila je ovaj izvanredan podvig na Svjetskom prvenstvu u Pekingu. Ivanin uspjeh nastavio se na Europskom dvoranskom prvenstvu u Pragu 2015. godine, gdje nije osvojila samo zlatnu medalju, već je postavila i novi rekord u skoku u dalj. Pokazujući svoj izniman talent, osvojila je Dijamantnu ligu dvije uzastopne godine.

Ipak, najveći uspjeh do sada ostvarila je na Olimpijskim igrama u Rio de Janeiru, gdje je osvojila brončanu medalju i postavila novi nacionalni rekord Srbije u natjecanju na otvorenom. Nadovezujući se na svoj uspjeh, Ivana je osvojila zlatnu medalju na Europskom prvenstvu ostvarivši izvanredan skok od 7,24 metra, najbolji rezultat sezone i treći najbolji u povijesti dvoranskih natjecanja. Ivana Vulet, članica Atletskog kluba Vojvodina iz Novog Sada, dva puta je proglašena najboljom srpskom atletičarkom od strane Olimpijskog komiteta Srbije. Tijekom svoje karijere radila je s cijenjenim trenerima poput Janija Hajdua i Gorana Obradovića.

Godine 2006. postigla je značajnu prekretnicu osiguravši sedmo mjesto na Svjetskom juniorskom prvenstvu. Sljedeće godine preskočila je impresivnih 6,41 metar, čime je osvojila srebrnu medalju na Svjetskom juniorskom prvenstvu. Osim toga, pokazala je svoj talent na Europskom olimpijskom festivalu mladih u Beogradu, gdje je osvojila brončanu medalju u disciplini štafeta 4×100 metara. Ivana je 2008. godine trijumfirala na Svjetskom juniorskom prvenstvu s izvanrednim rezultatom od 6,61 metara. Iako je sudjelovala na Olimpijskim igrama u Pekingu, nije uspjela izboriti medalju. Unatoč dvama neuspjelim pokušajima, njezin posljednji skok od 6,30 metara nije uspio da prođe dalje u natjecanju. Naime, pobjedila je i na juniorskom i na seniorskom prvenstvu Srbije u disciplini skok u dalj. Ivana je 2009. godine pobijedila na Univerzijadi u Beogradu ostvarivši impresivan skok od 6,64 metra. Zatim je nastupila na Europskom juniorskom prvenstvu gdje je osvojila srebrnu medalju skokom od 6,71 metara. Ivana se 2011. godine na Europskom prvenstvu za mlađe seniorke u Ostravi vinula u nove visine skokom od 6,74 metra čime je osvojila zasluženo drugo mjesto. Sljedeće godine na Europskom prvenstvu u Helsinkiju zaostala je za finale s rezultatom 6,33 metra. No, Ivanin talent nije bio ograničen samo na skok u dalj. Na Svjetskom atletskom prvenstvu u Moskvi 2013. godine pokazala je svoju svestranost osvojivši broncu u utrci na 60 metara i srebro u skoku u dalj. Godine 2014. postavila je novi nacionalni rekord s nevjerojatnim skokom od 6,92 metra, čime je osigurala zlatnu medalju na Balkanskom atletskom prvenstvu u Istanbulu. Nastavljajući nizati uspjehe u skoku u dalj, Ivana je osvojila drugo mjesto na Kupu kontinenata u Marakešu i Europskom prvenstvu u Zürichu. Brončanu medalju osvojila je i na Svjetskom dvoranskom prvenstvu u Sopotu. Ivanin put do uspjeha započeo je 2015. godine na Europskom dvoranskom prvenstvu u Pragu, gdje je osvojila zlatnu medalju skokom od 6,98 metara. Nastavila je s impresivnim nastupom na Svjetskom prvenstvu u Pekingu osvojivši treće mjesto s preskočenih 7,01 metara. Iduće godine, na Europskom prvenstvu u Amsterdamu, Ivana je ponovno dokazala svoju dominaciju osvojivši zlatnu medalju skokom od 6,94 metra. Uspjeh je nastavila na Svjetskom dvoranskom prvenstvu u Portlandu, gdje je postavila srpski nacionalni rekord od 7,07 metara, čime je osvojila srebrnu medalju. Na Olimpijskim igrama u Riju Ivana je ispisala povijest svoje zemlje osvojivši medalju u atletici nakon 60 godina suše. Preskočenih 7,08 metara osigurala je treće mjesto, iako je rekla da to nije rezultat koji je očekivala. Završivši godinu na visokoj razini, Ivana je osvojila naslov u Dijamantnoj ligi, trijumfirajući na pet mitinga u Šangaju, Oslu, Stockholmu, Lausannei i Parizu. Ivana je u ožujku 2017. godine na Europskom dvoranskom prvenstvu u Beogradu ostvarila izvanredan skok od 7,24 metra, što je u tom trenutku treći najbolji rezultat svih vremena. Ivana je tijekom sezone postigla nevjerojatan podvig, postavivši novi državni rekord, te postigavši ​​svoj osobni rekord i svjetski rekord. Ona je 4. ožujka 2018. godine skokom od 6,96 metara osigurala zlatnu medalju na Svjetskom prvenstvu u Birminghamu. Sljedeće godine nastavila je svoj pobjednički niz osvojivši još jedno zlato na Europskom dvoranskom prvenstvu u Glasgowu, čime je to bila njezina treća uzastopna pobjeda u tom događaju. U odlasku na Olimpijske igre u Tokiju 2020. Ivana je dominirala kvalifikacijama skokom od 7,00 metara. No, u finalu joj je za dlaku izmaklo postolje, završila je na četvrtom mjestu s rezultatom 6,91 metar. Ne pokolebana, ponovno je pokazala svoj talent na Svjetskom dvoranskom prvenstvu u Beogradu 2022., gdje je preskočila impresivnih 7,06 metara, osiguravši zlatnu medalju i naslov svjetske prvakinje. Kasnije te iste godine trijumfirala je na Europskom prvenstvu s još jednim skokom od 7,06 metara, čime je osvojila zasluženo zlato u prvoj seriji. Ovo je označilo njezinu drugu zlatnu medalju na Europskom prvenstvu na otvorenom, čime je dodatno učvrstila svoj status vrhunske sportašice u tom području. Osim poduzetničkog bavljenja, ponosni je vlasnik fitness centra i teretane She u Novom Sadu. Slično tome, preuzima odgovornost kao vlasnica cijenjene modne marke “Hero Swim”.