Proglašena jednom od najatraktivnijih voditeljica, Suzana Mančić otvoreno je priznala brojne udvarače. Nebojša Kunić, član popularnog benda “Sedmorica mladih”, bio je prvi suprug Suzane Mančić. Zavjete su izmijenili 1989., no brak su raskinuli osam godina kasnije.
Tijekom bračne zajednice Suzana i Nebojša bili su blagosloveni rođenjem dvije kćeri, Teodore i Natalije. Suzana je u jednom trenutku otvoreno otkrila zamršenost njihovog ljubavnog odnosa. Moj tipični izraz vrti se oko opisa specifičnog tipa djevojke, određene vrste nevjeste i sugeriranja mužu, koji joj je slučajno treći suprug.
Privremeno povučena iz javnosti zbog obiteljskih obveza, voditeljica je sa suprugom i djecom otputovala iz Limassola u Moskvu. Jednom je izjavila da je unatoč tome što se udala iz duboke ljubavi, sama ljubav prolazna roba koja lako može nestati. Nakon toga joj je otkriveno da će je suprug ponižavati, tvrdeći da je izgubila ljepotu i mladolikost, iako je u ranim četrdesetima.
Čak je otišao toliko daleko da je rekao da je nitko ne bi želio da se nije udala za njega. Osim toga, otkrila je svoju stalnu borbu s depresijom, zbog čega je tražila redovite terapije kod psihologa. Život Suzane Mančić bio je blagoslovljen novom ljubavi i blistavim danima kada su joj se putevi ukrstili sa sadašnjim suprugom Simeonom Ocomokosom.
Nakon što su se putevi ukrstili 2000. godine, par je svoju ljubav zapečatio svetom vezom braka osam godina kasnije. Ponekad muškarci mogu doživjeti zbunjenost i nesigurnost. No, kada se nešto istinski želi, postaje nebitno tko će napraviti prvi korak ili probiti led. Vjerujem da prvi brak može biti izazovan, ali sljedeći postaju lakši zbog stečenog iskustva i samosvijesti.
S vremenom se pojedinci upoznaju sa svojim jakim i slabim stranama, što im omogućuje da u skladu s tim organiziraju svoj život. Bilo je slučajeva kada sam sumnjala jesam li prikladna za dugotrajnu vezu ili brak. Ipak, otkrio sam da sam bio u zabludi; Jednostavno sam trebala pronaći pravog čovjeka, nekoga tko me razumije i koga ja razumijem, kako se ona tada izrazila.
BONUS TEKST:
Iako roditelji imaju slobodu odabrati ime za svoje dijete, ključno je osigurati da odabrano ime ne uključuje pogrdne ili moralno uvredljive elemente, niti je u suprotnosti s prevladavajućim običajima i vrijednostima zajednice koja ih okružuje. Identitet pojedinca često se simbolizira njegovim osobnim imenom, koje ima veliku važnost.
Mnoge kulture i vjerovanja povezuju ime osobe s njenom individualnošću i vjeruju da ono može utjecati na njihovu sudbinu i životni put. Na smjernice za imenovanje pojedinaca utjecali su različiti čimbenici, uključujući tradicionalne običaje, suvremene utjecaje i mnoštvo drugih razloga. Prema matičarima, roditelji imaju pravo na slobodu izbora imena za svoje dijete; međutim, važno je izbjegavati odabir imena koje je pogrdno ili uvredljivo i koje je u suprotnosti s moralnim vrijednostima i kulturnim normama zajednice.
Čini se da u Subotici veća većina daje prednost tradicionalnim imenima u odnosu na rijetka. Dok su danas u Subotici zastupljenija tradicionalna imena, pojava arhaičnih imena koja su se zadržala tijekom vremena relativno je rijetka; usprkos tome, još uvijek ima roditelja koji svake godine odlučuju svojoj djeci dati ta imena.
Na osnovu evidencije Matičnog ureda Grada Subotice uočeno je da su nekoliko neuobičajenih imena za djevojčice u prethodnoj godini bila Daša, Hella, Kruna, Lira, Teona, Aria, Ikonija i Pavla, dok su za dječake imena značajna imena bila su Milen, Zosim, Liam, Lukijan, Hektor, Vidan i Dren.
U proteklih pet godina, prema podacima matičnog ureda, imena Sofija i Luka sve su omiljeniji izbor za djevojčice, odnosno za dječake. Mađarska imena za djevojčice kao što su Ema, Sofia i Zoe, te za dječake kao što su David, Leon, Oliver, Noel, Akoš i Bence, bila su vrlo omiljena među stanovništvom. Zrenjanin ima bogatu povijest s imenima kao što su Vićentije, Ignatije, Vid, Kostadin i Jana među njegovim drevnim stanovnicima.
U Zrenjaninu se stara imena kao što su Đurađ, Vukan, Despot i Vasilije vraćaju kao popularna imena za djecu. Osim toga, na popisu su Vid, Vidak, Dorotej, Kostadin, Vićentije i Ignatije, a Ignatije se često naziva Igi. Imena Zoran, Goran, Zorica, Dragan, Dragana, Bogdan, Bogdana, Vladimir, Miroslav, Miroslava, Svetlana, Svetolik, Smiljka, Sandra, Dajana, Dejan, Olivera, Oliver, Tamara, Radmila, Stanislava, Jelena i Jelenko, koja bili moderni prije 50 godina, sada su postali dio povijesti. Kroz povijest su imena Timoti, Jogoslav, Vaskrsi, Živanka, Živorad i Radosna urezana u anale vremena, dok se imena Miloš i Natalija nastavljaju primjenjivati.