Za one koji žele izgubiti težinu, kombinacija ova tri sastojka u napitku ne samo da pomaže u sagorijevanju masnoće, već i potiče metabolizam, što ga čini ključnim dodatkom svakoj dijeti. Globalna pomama oko ovog ekskluzivnog recepta za mršavljenje, koji se sastoji od samo tri sastojka, nastavlja rasti dok ga nebrojeni pojedinci isprobavaju i ostaju zapanjeni njegovom izvanrednom učinkovitošću.

SASTOJCI:

Napitak poznat kao zeleni čaj popularan je izbor među mnogim pojedincima. Cimet Lovorov list je biljka koja se često koristi u kuhanju i daje poseban okus raznim jelima. priprema: Započnite zagrijavanjem 800 ml vode dok ne dosegne točku vrenja. Nakon što voda prokuha, maknite je s izvora topline i dodajte 1 štapić cimeta, 3 lista lovora i žlicu zelenog čaja.

Pokrijte smjesu i ostavite da se strmi 15 minuta. Nakon što prođe zadano vrijeme, procijedite tekućinu kako biste uklonili sve ostatke dodanih sastojaka. Potrošnja: Za optimizaciju metabolizma ključno je razumjeti da je najpovoljniji trenutak za njegovo ubrzanje rano doba dana, odmah nakon buđenja.

Konzumirajte prvu porciju ovog čaja kada vam je želudac prazan. Nakon doručka popijte drugu šalicu i završite s trećom šalicom navečer prije spavanja. Konzumacijom tri šalice ovog čaja dnevno, osjetit ćete osjetno smanjenje tjelesne težine, posebno u ključnim dijelovima tijela poput trbuha, bedara i stražnjice. Unutar samo jednog tjedna prvi rezultati postaju očiti.

Pojedinci koji su pili upravo ovaj čaj podijelili su svoja iskustva o gubitku u prosjeku 8 centimetara oko struka u prvom tjednu konzumiranja. Kombinacija sve tri komponente u ovom napitku učinkovito potiče sagorijevanje masti i ubrzava metabolizam. Važno je napomenuti da svako nastojanje da se poboljša metabolizam i postigne gubitak težine treba nadopuniti dobro uravnoteženom prehranom i redovitom, umjerenom tjelovježbom.

BONUS TEKST

Tijekom vrhunca sezone stvaranja pijeska i bubrežnih kamenaca, koja se javlja u najtoplijim mjesecima u godini, točnije u srpnju i kolovozu, medicinski stručnjaci doživljavaju značajan priljev pacijenata koji traže liječenje zbog ovog problema. Istraživanja pokazuju da tijekom tog razdoblja liječnici primaju nevjerojatnih 30 posto više osoba s problemima pijeska i bubrežnih kamenaca u usporedbi s ostatkom godine.

Prema riječima dr. Ivana Đurića, liječnika opće medicine, on objašnjava kako se manifestiraju bolovi u bubrezima kada na početku počne “kamen”. Uzrok bubrežnih kamenaca i popratnih intenzivnih bolova je, kaže dr. Đurić, dehidracija, jer više temperature dovode do pojačanog znojenja i manjka dovoljne količine tjelesne tekućine, što rezultira većom koncentracijom minerala, posebice kalcija, koji se zatim kristaliziraju i stvaraju pijesak i kamenje u bubrezima.

Intenzitet boli u bubrezima često se uspoređuje sa snagom porođajne boli, ističući njenu reputaciju jednog od najsnažnijih osjeta. Bol se obično manifestira u različitim područjima, uključujući leđa, ispod prsa, duž kralježnice i s jedne ili obje strane. Često se širi prema naprijed u želudac ili prema dolje prema mjehuru. Intenzitet ove boli može doseći razinu od oko devet na ljestvici od jedan do deset.

Sama bol se može opisati kao duboka i tupa, ali može imati i prodornu kvalitetu. Može nastati iznenada ili se s vremenom pogoršati. Primarni uzrok boli u bubrezima obično je povezan s prisutnošću kamenaca ili pijeska u bubrezima, infekcijom bubrega ili mokraćnog sustava, ozljedom ili oštećenjem bubrega ili okolnog područja, prisutnošću tumora ili postojanjem drugih mase u ili oko bubrega.

Bol može doseći razinu od približno 9 na ljestvici od 1 do 10 u smislu intenziteta. Kako se veličina kamenca povećava, tako se povećava i intenzitet boli koju uzrokuje. Mokraćni sustav je vrlo osjetljiv i ima tendenciju izbacivanja nastalih kamenaca ili pijeska. U određenim slučajevima, kada je kamenčić sitan ili je pijesak sitan, izbacivanje se događa bez značajnih simptoma.

Kada je kamenac velike veličine ili postoji značajna količina pijeska, simptomi nastaju kao rezultat interakcije između tih stranih tijela i okolnog tkiva urinarnog trakta. Kako kamen počinje izlaziti, on se širi i izaziva iritaciju okolnih struktura kroz koje prolazi. U slučajevima kada je kamenac veći, može ometati protok urina, što dovodi do povećanja bubrežnog tlaka uzrokovanog nakupljanjem tekućine.