Glumac Sergej Trifunović je uobičajeno tih kada je reč o svom ličnom životu, retko deleći detalje u javnosti. Međutim, nedavno je njegova partnerka otkrila da su se verili, ističući prsten na svojoj ruci, jasno signalizirajući da je njihova veza dostigla ovaj važan korak.

 

 

 

 

  • Isidora Mijanović, Sergejeva izabranica, je na svom Instagram profilu pokazala prsten, simbolizirajući svoju nameru da se uda, što je navelo medije na spekulacije o njihovoj veridbi.

 

 

Na Isidorinom Instagram profilu se navodi da se bavi produkcijom, a njen profil je popularan, privlačeći pažnju više od 12.000 pratilaca. Kroz njene objave, očigledno je da voli prirodu, putovanja i modu.

  • Sergej, poznat po tome što retko govori o svom emotivnom životu, ovog puta je napravio izuzetak. Nedavno je na svom Instagram profilu podelio fotografiju na kojoj su Isidora i njegov pas, uz komentar: “Zver i lepotica”.

 

 

 

 

Nakon objave ove vesti, Isidora je pokazala njihovu prvu zajedničku fotografiju, koju je kasnije podelio i sam glumac. Njihova sreća i zadovoljstvo zbog zajedničkog života očigledni su iz njihovih objava na društvenim mrežama.

 

Sergej Trifunović je do sada ostao neoženjen, čineći ga jednim od najtraženijih neženja na domaćoj sceni. Međutim, ako je suditi po ovim najnovijim vestima, čini se da će uskoro zakoračiti u bračne vode, okončavajući tako svoj status samca.

 

 

BONUS TEKST

Cicak, poznat i kao lapa u Evropi ili gobo u Japanu, te lokalno kao gorki lepuh, predstavlja biljku čiji koren ima široku reputaciju kao blaga i hranljiva lekovita biljka. Ova biljka se koristi širom sveta zbog svojih povoljnih uticaja na jetru i opšte zdravlje organizma, od detinjstva pa sve do duboke starosti.

Vekovima unazad, koren i listovi cicka su se koristili za lečenje raznih stanja, uključujući reumatizam, giht i kožne probleme kao što je psorijaza. Mnogi travari su ga takođe preporučivali za terapiju kod određenih vrsta kancera, često u kombinaciji sa drugim lekovitim biljkama. Osim toga, smatra se da cickak poboljšava varenje i održava jetru u zdravom stanju.

Travari kao što su Kristofer Hobs i Rozmeri Gledstar istakli su cickak kao važnu lekovitu biljku. Hobs je cickak svrstao među adaptogene biljke, koje se mogu koristiti svakodnevno bez rizika od nuspojava, dok je Gledstar preporučila cickak ženama svih životnih doba.

Japanci, poznati po dugovečnosti, često konzumiraju koren cicka. Ova praksa, zajedno sa njegovim širokim lekovitim potencijalom, ukazuje na važnost ove biljke za opšte zdravlje.

Koren cicka se smatra borcem protiv kancera, a istraživanja na životinjama su pokazala da može inhibirati rast tumora. Takođe, cickak povoljno utiče na jetru, stimulišući proizvodnju žuči koja je ključna za varenje masti. Osim toga, njegova antibakterijska i antigljivična svojstva pomažu u borbi protiv infekcija.

U tradicionalnoj medicini, cickak se koristi i za tretiranje reumatizma, dok se losion od listova primenjuje kako bi se sprečilo opadanje kose. Ulje od cicka, koje se pravi od semena i/ili korena biljke, koristi se za lečenje gljivičnih infekcija kože glave, kao i za negu kože i sprečavanje bora, zahvaljujući supstanci arktinu koja podstiče proizvodnju kolagena.

Sve ovo čini cickak višestruko korisnim i cenjenim u svetu prirodne medicine, dok njegova široka primena i dalje inspiriše istraživanja i otkrivanje novih benefita za ljudsko zdravlje.