Dva horoskopska znaka koja su najmanje naklonjena braku povezuju se sa ženama koje su manje prikladne za instituciju, a istaknuti su i znakovi koji daju najidealnije žene. Astrolozi su analizirali osobine svih žena zodijaka, ističući dvije koje su se smatrale najprikladnijima i one koje su smatrane najnepovoljnijima za žene.

Predstavljamo osobe koje su stekle ovu šarmantnu i manje šarmantnu titulu:

Najcjenjeniji:

Vodenjak

Na vrhu liste je žena Vodenjak. Čini se gotovo nevjerojatnim da ona utjelovljuje tako izniman lik. Žena Vodenjak je kao lik iz legende, idealna junakinja u fantazijama muškaraca: vječno lijepa, vesela i divna. Ona će bez sumnje uživati ​​u blaženom životu uz svog muža. Iz pogrešnih razloga, nikad ne bi odlučila živjeti sama s njim. Ako ste u vezi sa ženom Vodenjakom i još se niste vjenčali, možda niste svjesni kako cijeniti prave aspekte.

Ovan

Žena Ovan poznata je po svojoj tvrdoglavosti, ali samo oni koji su s njom u braku istinski razumiju koliko dragocjen dragulj imaju pored sebe. Doista, iako je njezina tvrdoglavost očita, ova “nesavršenost” zasjenjena je mnoštvom drugih atributa koji doprinose njezinoj veličini kao žene. Ona dosljedno nastoji izgledati lijepo i prezentirano. Istovremeno, ističe se u vođenju kućanstva, brizi za obitelj, muža, djecu… Da, za sve to nađe vremena. Žene rođene u znaku Ovna pokazuju ove osobine. Žene koje su dobile najniže ocjene pripadaju ovim specifičnim znakovima zodijaka:

Škorpion

Nevjerojatno privlačna i nevjerojatno inteligentna mlada žena, nažalost ima najlošiju reputaciju među ženama zodijaka. No, dok traju zaljubljenost i ljubav, brak sa Škorpionom bit će ugodan. Ali koliko dugo će ovo trajati? Kako se žar počinje smanjivati, Škorpion može tražiti nove prilike, vođen svojom potrebom za strašću i uzbuđenjem. To je ono za čim najviše žude.

Riba

Slično kao Škorpion, ona je nevjerojatno lijepa i izvanredna žena koja pomiče svoj fokus kada okolnosti nisu u skladu s njezinim željama. Iako posjeduje osjetljivost, može pokazivati ​​i hladnokrvno ponašanje. Okolnosti u ovom slučaju su donekle teške. Bilanca joj je dosta loša. Bez obzira na njihove napore da budu dobre supruge, drugi čimbenici (ili pojedinci) mogu ih lako skrenuti s puta.

BONUS TEKST

Tifusna Mary bila je žena koja je godinama širila bolesti i smrtnost kamo god je išla. Fraza “nulti pacijent” odjekuje među ljubiteljima horor filmova i priča o zombi apokalipsi. Ipak, mnogi ne znaju da je ova ideja potekla iz slučaja Mary Mallon, irske kuharice koja je, iako zdrava, bila nositeljica trbušnog tifusa.

Svaka epidemija počinje u određenom trenutku – u trenutku kada pojedinac pod određenim uvjetima postaje nositelj infekcije koja se može proširiti na druge. Mary Melon, zloglasno poznata kao Typhoid Mary, nosi titulu prvog “nultog pacijenta” u analima globalne medicine. U osvit 19. stoljeća nenamjerno je izazvala izbijanje tifusne groznice u New Yorku.

Rođena u okrugu Tyrone, u Irskoj, 1869., Mary Mellon izgledala je kao savršeno zdravo novorođenče; međutim, istraživači sumnjaju da je dobila infekciju pri rođenju. Neki izvještaji sugeriraju da je Marijina majka tijekom trudnoće oboljela od trbušnog tifusa, ali ta informacija nije potvrđena. Djevojčica je odgojena kao snažno i zdravo dijete, nikad se nije žalila.

U dobi od 15 godina Meri i njezina obitelj emigrirali su u Sjedinjene Države. Umjesto da traži muža, što je bilo uobičajeno u to vrijeme, odlučila se prilagoditi novoj okolini baveći se profesijom. Tako je započela svoju karijeru kao kuharica za imućne obitelji. Do godine 1900., Mary, u dobi od 31 godine, preselila se u državu New York. Osigurala je položaj u prosperitetnoj obitelji u ljupkom gradiću Mamaronek, ali su gotovo istog trena nastale komplikacije.

Članovi obitelji počeli su oboljevati, jedan za drugim. Unatoč njezinom izgledu savršenog zdravlja, nitko nije pripisao bolest Mallonu. Nije bilo razloga za uznemiravanje poslodavaca, jer su dobro nadoknadili. Unatoč tome, građani nisu mogli ignorirati da su se u roku od dva tjedna od njezina dolaska u zajednici pojavili slučajevi trbušnog tifusa, što je izazvalo široku paniku.

Smatrajući to zlokobnim znakom, Irkinja je protjerana iz naselja. Meri nije imala drugog izbora nego poslušati. Godine 1901., godinu dana kasnije, preselila se na Manhattan. Samo tjedan dana nakon njezina dolaska obitelj za koju je počela raditi teško se razboljela. Vlasnici su imali temperaturu i proljev, a njihova je pralja preminula.

Nakon toga Meri se zaposlila kod lokalnog odvjetnika, no i ta se situacija pokazala neuspješnom. Sedam od osam članova obitelji oboljelo je od trbušnog tifusa. Odabravši ostati i brinuti se za bolesne, Meri nije bila svjesna da je njezina prisutnost samo pogoršala napredovanje bolesti. Ubrzo se tifus proširio izvan odvjetnikovog kućanstva.