Brojni se pojedinci pitaju trebaju li obući odjeću pokojnika, a svećenik im je otkrio što je primjereno postupiti u vezi s njima. Smatra se da pojedinci nisu u stanju zadržati imovinu preminule voljene osobe. Stoga se distribucija ovih stvari onima kojima je to potrebno smatra najboljim načinom djelovanja. Vjeruje se da ova praksa pomaže preminulima u postizanju duševnog mira.

  • Osim toga, važno je uzeti u obzir okolnosti smrti osobe, budući da stvari mogu sadržavati bakterije i viruse dulje vrijeme. Smatra se da predmeti mogu apsorbirati energiju svojih vlasnika. Ovo postavlja pitanje: treba li se posjedi preminule osobe čuvati nakon njihove smrti? Zabrinutost se javlja u vezi s negativnom energijom jer se vjeruje da predmeti nose karmu.

Je li Priya svjesna ovoga? Filip Živojinović viđen je s još jednom pjevačicom koja izjavljuje: “Ako odeš, ne vraćaj se! Što trebate imati na umu? Ponekad prisutnost podsjetnika od pokojnika može duboko uznemiriti pojedince. Iako postoje brojna pitanja u vezi s imovinom, briga o tome treba li zadržati predmete od voljene sestre, brata ili drugih voljenih samo zato što su njima pripadali nije vrijedna truda.

  • Doniranje ovih stvari u dobrotvorne svrhe je korisniji izbor. Za članove uže obitelji preminulog prevladavanje psihološke barijere je ključno. Ova prepreka pridonosi strahovima povezanim sa smrću, koje može biti teško prihvatiti. Neophodno je eliminirati ove osjećaje kako bi se spriječilo da sjećanja uzrokuju bol.

Psiholozi se često susreću sa situacijama u kojima se osobe bliske nekome tko je preminuo trude prihvatiti stvarnost tog gubitka, što dovodi do depresije i raznih problema s mentalnim zdravljem. Dodatni prijedlozi Pojedinci koji pripadaju različitim religijama imaju različite perspektive u pogledu suštine postojanja. Na primjer, pravoslavni svećenik može predložiti da pomažete predmete svetom vodom. Osim toga, među muslimanima je uobičajena praksa da se raspodijeli imetak umrlih kako bi se dobio duševni blagoslov.

BONUS TEKST

Ako primijetite da se ponašate na ovaj način, vjerojatno ste vi majka koja izaziva frustraciju među ostalim roditeljima u školi. Evo kako promijeniti tu situaciju. Niste obavezni stvarati prijateljstva ili komunicirati s roditeljima djece koja idu u vrtić ili školu zajedno s vašim mališanima.

  • Unatoč tome, vjerojatno ne želite biti majka koja se svima ne sviđa i koja živcira okolinu. Stručnjakinja za ponašanje Jo Bryant podijelila je uvide s dailymail.co.uk o pokazateljima koji vam mogu pomoći da prepoznate odgovarate li ovom opisu. Prema Bryantu, “Osnovne škole obično imaju raznoliku lepezu roditelja, od onih koji su iznimno marljivi i visoko organizirani do onih koji su vječito kaotični i ravnodušni.

Važno je pronaći ravnotežu negdje između.” Dalje ocrtava uobičajene smetnje s kojima se svi suočavaju i nudi rješenja za izbjegavanje tih pogrešaka. Mija otkrila muža u krevetu s kćeri; sve dobro što je učinila u životu vratilo joj se kao vid odmazde. U Barceloni ćete pronaći najljepši stan koji postoji: ima 55 četvornih metara, tri balkona i dovoljno prostora za ispunjenje vaših želja.

  • Međutim, najbolje je ne zatrpati grupu pitanjima; oslanjanje na njih za bitne informacije je ključno, jer vaše česte poruke mogu iritirati druge roditelje. Stoga se raspitujte samo kada je to doista potrebno, pazeći da su predmeti dosljedno relevantni i strogo povezani sa školskim pitanjima. 2. Pritužbe u vezi s dječjim proslavama Ako vaše dijete provodi vrijeme kod prijatelja i konzumira više brze hrane ili dulje gleda televiziju nego inače, nemojte se žaliti.

Umjesto toga, ako se ne slažete s tim, možda bi bilo mudrije suzdržati se od toga da ga ubuduće posjećuje. Učitelji često postanu frustrirani kada se roditelji ponašaju određeno. Identificirali su postupke koji ih najviše iritiraju, posebice one koji pogađaju odgojiteljice i roditelje.

  • Međutim, važno je suzdržati se od prigovaranja, jer se tračevi mogu brzo proširiti i nema opravdanja za kritiziranje odgoja drugog djeteta, uključujući postupke majke ili oca tog djeteta. Ako se vaši prijedlozi i ideje za buduća druženja djece uporno odbijaju, pokušajte to prihvatiti ne uzimajući k srcu.

3. Korištenje telefona dok ste u parku Prema stručnjaku za ponašanje, preporučuje se da telefon koristite u parku s djetetom samo ako je situacija zaista hitna. Ako to ne učinite, drugima možete poručiti da niste zainteresirani za komunikaciju i da vaše dijete nije vaš glavni fokus. Osim toga, ostavljanje telefona na stranu dok razgovarate s djetetom služi mu kao pozitivan primjer da cijeni sadašnji trenutak.