Kad se žene nađu u situaciji u kojoj zanimanje njihova muža opada, one često razmišljaju o tome što poduzeti; srećom, ruski psiholog je dao rješenje za ovu nevolju. Prevalencija nevjere u vezama i brakovima postaje sve očiglednija. Prvenstveno se opaža u slučajevima kada jedan partner vara.

  • Zanimljivo, u izvanbračne veze upuštaju se uglavnom muškarci, dok su njihove supruge, kad otkriju preljub, sklone oprostiti i nastaviti dalje. Ono što je intrigantno je da muškarci često varaju zbog nedostatka emocionalne povezanosti, dok žene često izražavaju nezadovoljstvo stanjem intimnosti u braku. Mihail Labkovski, ruski psiholog, ponudio je rješenje ženama koje se suočavaju s ovim problemom.

Mogući rekreirani tekst: Jedno od mogućih objašnjenja za nezainteresiranost vašeg muža za seks s vama mogao bi biti njegov nedostatak ljubavi prema vama. U idealnom scenariju, parovi u braku zajedno rastu i razvijaju se dijeleći iskustva, sudjelujući u značajnim razgovorima, putujući i uživajući u aktivnostima kao što je zajedničko gledanje filmova. Složenost stvarnog života čini koncept braka mnogo zamršenijim.

  • Ljudi ulaze u brak iz raznih pogrešnih razloga, kao što je vjenčanje radi vjenčanja jednom ili podleganje pritisku društva. Neki pojedinci vjeruju da će brak magično riješiti postojeće probleme u vezi. Međutim, nije neuobičajeno da parovi otkriju da njihova seksualna kompatibilnost nije usklađena nakon što se vjenčaju.

Sam čin dobivanja vjenčanog lista nema moć ispravljanja seksualnih problema. Kako biste riješili ovaj problem, moj prijedlog je da povedete svog supružnika do stručnjaka specijaliziranog za seksologiju ili psihologiju. U slučaju da vaš suprug to ne želi učiniti, savjetujem vam da razmotrite mogućnost rastave od supružnika.

BONUS TEKST:

Temeljito ispitivanje prijevara u cijelosti. Uvod Prijevare obuhvaćaju obmanjujuće prakse osmišljene da koriste ili štete drugoj strani. Njihove manifestacije mogu varirati u prirodi i težini, često uključuju zamršene manevre i taktike. Prijevara prožima sve aspekte društva, obuhvaćajući područja poput poslovanja, financija, online sfere, pa čak i međuljudskih veza.

Razni oblici prijevarnih aktivnosti spadaju u kategoriju financijskih prijevara. Ponzijeva shema je prijevarna operacija koja mami ulagače jamstvom značajnih povrata. Međutim, te povrate ne stvara samo poslovanje, već ulaganja novih sudionika. S druge strane, piramidalne sheme funkcioniraju slično Ponzi shemama, ali s dodatnim elementom regrutiranja novih članova koji prilažu sredstva za pridruživanje shemi.

Dobit zarađena tim novim regrutima zatim se dijeli među starijim članovima piramide. Slučajevi prijevare s kreditnom karticom obuhvaćaju nezakonito stjecanje ili lažno korištenje podataka o kreditnoj kartici u svrhu izvršavanja neovlaštenih transakcija. Osim toga, internetske prijevare predstavljaju drugu kategoriju prijevarnih aktivnosti. Phishing, prijevarna shema, uključuje prijenos krivotvorenih e-poruka ili poruka koje se maskiraju u ugledne subjekte, s namjerom izvlačenja osobnih podataka pojedinaca, uključujući lozinke i podatke o kreditnoj kartici.

Nigerijske prijevare, također poznate kao 419 prijevare, uključuju počinitelje koji nude znatnu svotu novca, ali zahtijevaju da meta prvo pokrije brojne administrativne pristojbe ili troškove. Prevaranti se upuštaju u ljubavne prijevare izmišljajući profile na platformama društvenih medija ili web stranicama za upoznavanje, uspostavljajući osjećaj povjerenja sa svojim metama i na kraju tražeći novčanu pomoć.

Slično tome, prevaranti izvode poslovne prijevare. Prevaranti koriste prijevarnu taktiku slanjem krivotvorenih faktura poduzećima, oslanjajući se na vjerojatnost da će im biti plaćeno bez podvrgavanja opsežnom postupku provjere. Drugi oblik prijevarne aktivnosti uključuje manipulaciju financijskim izvještajima kako bi se prikazao povoljniji poslovni ishod od onoga što uistinu postoji.