Predstavljamo vam šest najučinkovitijih namirnica koje čiste crijeva i eliminiraju toksine. U području čišćenja debelog crijeva ne postoji univerzalni pristup. Simptomi kao što su plinovi, grčevi i nadutost mogu ukazivati ​​na potrebu za čišćenjem debelog crijeva.

  • Usvajanje dijete koja vodi učinkovitom čišćenju debelog crijeva služi kao izvrsna metoda za smanjenje prisutnosti štetnih bakterija u gastrointestinalnom traktu. Osim toga, brojne namirnice koje se koriste za čišćenje debelog crijeva su one koje mogu uvelike poboljšati cjelokupno zdravlje.

Predstavljamo vam šest varijanti namirnica koje su posebno korisne za poticanje čišćenja crijeva.

1. Lisnato zeleno povrće Lisnato povrće, hranjivo jelo, kulinarska hrana. kelj brokula kupus

2. Žitarice kvinoja kvinoja nerafinirana riža smeđe boje zobena kaša

3. Proizvoditi Fotografija krušaka, pjene, vanilije i vrhnja: Shutterstock. kruške avokado jagode

4. Vodene vrste Pastrva, vrsta ribe. losos sardine pastrva

5. Hrana koja sadrži probiotike kefir jogurt kiseli kupus kombucha kefir

6. H2O

BONUS TEKST

Žene su tradicionalno nosile crne marame, dok su muškarci obično nosili crne košulje ili cvjetnu odjeću. Kao izraz tuge za pokojnicima, članovi obitelji pokojnika oblače crnu odjeću. Tradicionalno, žene bi nosile crnu maramu, dok bi se muškarci odlučili za crnu košulju ili cvjetne uzorke.

  • Ova odjeća nosi se godinu dana, a za to vrijeme rođaci se suzdržavaju od sudjelovanja u slavljima, plesu ili pjevanju. Trenutačno je pojedincima dopušteno nositi crno u trajanju do 40 dana, s mogućnošću produljenja tog razdoblja na šest mjeseci ili čak godinu dana ako to žele. Važno je napomenuti da, bez obzira na vrijeme smrti člana obitelji, slavlje krštenja ostaje obvezno.

Zapravo, često se tvrdi da takvo slavlje ima još veće značenje u ovim okolnostima, jer se slave molitve za pokoj duša naših umrlih rođaka. U godini nakon smrti pokojnika savjetuje se da se u kućanstvu ne održavaju nikakva slavlja, uključujući vjenčanja, zabave, plesove ili slične događaje.

  • Što se tiče pogrebnih običaja i srodnih stvari, mudro je potražiti vodstvo od svećenika, budući da se tradicije razlikuju u različitim regijama, što čini neizvedivim definitivno navesti prikladnost bilo kojeg određenog običaja. “Odluke koje donosi crkva ne postoje; to je uvijek pitanje individualnih preferencija. Žaljenje u osnovi predstavlja unutarnje stanje osobe. Onaj tko doživljava patnju za drugoga nastoji nadoknaditi njihovu odsutnost na svaki mogući način.

Međutim, određeni realnosti jednostavno moraju postojati i postojati, s tom tamom koja samo odražava žaljenje. Ipak, to ne mora biti slučaj – postoje pojedinci koji utjelovljuju ovu tamu i pokazuju sve znakove žaljenja, ali se njihovi postupci uvelike razlikuju od stanja žalosti”, navodi se. Otac Radoslav Savović, starešina Hrama svetih apostola Vartolomeja i Varnave u Rakovici.